Pensjonat Mycyny

  Ładowanie zdjęcia. Prosze czekać
  Typ oferty:Pensjonaty na Mazurach
  Miejscowość:Olsztynek
  Ulica:Mycyny
  Województwo:Warmińsko - mazurskie
  Ceny:70 - 240 zł / doba
  Pokoi / miejsc:6 / 16
  WWW:hotelikmycyny.wix.com/nocleg
  Email:[email protected]
  Tel:692-462-425
  Region:Pojezierze Warmińsko Mazurskie
  Przy drodze:droga nr7
  NA TERENIE OBIEKTU:
                                     
  WYPOSAŻENIE POKOI:
                     
  W POBLIŻU OBIEKTU:
                                     

  Opis objektu

  Miejsce te, zwane Hotelikem Mycyny upoi Państwa bogactwem natury. W pięknej krainie lasów i łąk ogrzanej mazurskim słońcem budzącym do życia przyrodę, znajdziecie swoją przestrzeń do wypoczynku i relaksu.
  Szumiące lasy, przepełnione śpiewem ptaków i zapachem igliwia, otulone poranną rosą zapraszają gości do napawających przyrodą przechadzek. Ścieżki prowadzące w tajemnicze zakątki lasu wypełnione są grzybami, jagodami i słodkimi jeżynami, które pobudzą nasze zmysły przed prawdziwie domowym obiadem.
  Kwieciste łąki, nad którymi unoszą się pierzaste obłoczki, to miejsca szczególnie lubiane przez dzieci. Mogą one beztrosko po nich biegać i bawić się wdychając zdrowe, czyste powietrze.

  Podczas wycieczki rowerowej polne drogi, bez miejskiego zgiełku, aż się proszą by pokazać Tobie i Twojej rodzinie otaczające Hotelik Mycyny piękno przyrody. A konie galopujące po bezkresach pastwisk z pewnością będą napawały Wasze oczy wspaniałym, niezapomnianym widokiem.
  Kiedy księżyc zawita na gwieździstym niebie, grill ogrzeje i zaprosi do siebie. Jadełko prosto z ognia podane z bukietem świeżych warzyw, będzie świetnie smakować przy wieczornych rozmowach.
  Po udanym dniu, przepełnionym wieloma atrakcjami Hotelik Mycyny zaprosi do ciepłego, przytulnego pokoiku, by rano po dobrze przespanej nocy, wypić aromatyczną kawę na werandzie.

  E-mail kontaktowy:
  Imię i Nazwisko:
  Telefon:

  Interesuje mnie nocleg:
  Data przyjazdu: Data wyjazdu: Ilość osób:
  Treść wiadomości

  Mapa dojazdu
  Miejsce wyjazdu:   
  (Np. Katowie, ul. Targowa)Anonse Gazeta Darmowe ogłoszenia |Darmowe ogłoszenia bezrejestracji |Darmowe Ogłoszenia Internetowe |oferty pracy anglia | Praca Za Granica |
Domki Letniskowe, Wakacje na mazurach, Mazury cud natury, Wczasy na Mazurach, Mikołajki, Pokoje do wynajecia, Baza turystyczna, Noclegi, Sylwester, Urlop, Wypoczynek, Olsztyn, Warmia, Jezioro, Las, Turystyka